Warriors #6: The Darkest Hour

Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Wojownicy (tom 6) Seria: The Prophecies Begin powieść przygodowa
Data 1. wydania:
powieść przygodowa
angielski
The Prophecies Begin
wojownicy koty fantastyka przygoda

Wspaniałe i pełne wrażeń zakończenie pierwszej serii. Wojownicy to obowiązkowa seria dla miłośników fantastyk. Ta seria jest jak magnes, kiedy wzięłam się za 4 tom ( bo na tym zakończyłam czytanie) to przeczytałam, aż do 6, jeden po drugim. A teraz może czas na jakąś mangę albo superedycje ? Zdecydowanie polecam. Czas poznać historię wojowniczych kotów !

Cudowne zakończenie serii.... Dobro zwycięża...

Bardzo dobre zakończenie serii. Dobrze, że powstała kolejna seria.🤩

Bardzo wciągająca książka, świetnie podsumowuje całą serię o Wojownikach. Przeczytałam bardzo szybko ponieważ akcja już od samego początku wciąga bez miary ;) Gorąco polecam!

Ta cześć jest jakby wisienką na torcie całej serii. Bardzo dobra i bardzo wciągająca. Tylko zastanawiałam się nad jedną rzeczą. Tygrysia Gwiazda zostaje zabity przez Bicza jednym ruchem, ale Ognista Gwiazda już nie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka świetna, jak zwykle:)Moim zdaniem Tygrysia Gwiazda to hipokryta: w pierwszej części jak Ognista Gwiazda (wtedy łapa) pyta czemu w lesie nie ma jednego klanu, mówi że to sposób myślenia zdrajcy. Taa, hipokryta

koniec serii! Ogniste Serce przywódcą! Ale czy uda mu się ochronić klan przed czarną godziną?

Czy pomyliłem coś w opiniach książek? A może pół mojego mózgu pożarła sfora i wszystko mi się miesza? A kogo to obchodzi!?! Wybiłam czarna godzina klan cie potrzebuje... Nie klany cie potrzebują! Bo chyba nie chcesz żeby krew rządziła lasem co? Śpiesz się! No i postaraj się nie umrzeć z płaczu...

TA książka jest naprawdę świetnym zwieńczeniem serii o Ognistej Gwieździe. Trochę zdziwiło mnie to, że zakończenie nie było bardzo smutne. Umarł tylko jeden kot z Klanu Pioruna, a spodziewałam się, że zginie ich kilka (przynajmniej z innych klanów), lecz to było bardzo miłe zdziwienie. Świetny był, również opis, gdy Ognista Gwiazda stracił swoje pierwsze życie.

Według mnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cała 1 seria cudowna, czytało mi się wyśmienicie z pełnymi emocjami.
Aczkolwiek mam kilka drobnych minusików co do ostatniej książki cyklu:
- Krótka bitwa końcowa - bardzo długie przygotowania do niej, aczkolwiek jak dla mnie bitwa ta powinna być poszerzona o jakieś 2 rozdziały. Więcej walk różnych kotów, aby każdy miał swoje 5 minut było by bardzo miłe.
- Walka głównego...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to