Spirit Animals. Upadek Bestii. Powrót

Okładka książki Spirit Animals. Upadek Bestii. Powrót
Varian Johnson Wydawnictwo: Wilga Cykl: Upadek Bestii. Spirit Animals (tom 3) Seria: Spirit Animals fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Upadek Bestii. Spirit Animals (tom 3)
Spirit Animals
Wilga
2017-09-27
2017-09-27
Bartosz Czartoryski

więcej Więcej

Ile tu się dzieje! Jestem zauroczony drugą serią. Jej wartką akcją, fantastyczną fabułą i świetnymi pomysłami na dalsze przygody bohaterów. Polecam!

Ostatnio skończyłem czytać trzeci tom Upadku bestii, czyli "Powrót" autorstwa Variana Johnsona.

W tej części dalej śledzimy losy Conora, Abeke, Meilin i Rollana, któryż usiłują pokonać pradawne zło. Jeśli polegną, Wszechdrzewo umrze i wszyscy utracą swoje więzi ze zwierzoduchami. W tej części jedna z czterech legendarnych bestii zostaje pojmana przez Zerifa, czyli ich...

Trzeci tom serii "SPIRIT ANIMALS. UPADEK BESTII" opowiada o dalszych podróżach Abake i Rollana oraz Conora i Meilin. Więzi pomiędzy ludźmi, a ich zwierzoduchami są już na granicy. Bohaterowie muszą się śpieszyć, aby prześcignąć i przezwyciężyć zło. Tajemnica Conora wychodzi na jaw... Meilin robi wszystko, aby nie stracić przyjaciela, nie zważając na czyhające...

Trzeci tom serii był mocno poruszający. Sporo się wydarzyło i sporo szokowało. Ciekawy sposób na podkręcenie akcji. Polecam

Tę książkę wysłuchałem jako audiobook. Szybko minęła, trwała ledwie 5h. Akcja wartka jak zawsze ale dialogi i przewidywalność tego konkretnego tomu nieco leży. Wiem, to książka dla dzieci, jednak jak do tej pory nie dawało się tego odczuć aż tak bardzo. Mimo wszystko polecam i czekam na kolejne tomy.
Polecam,
Adrian Jeżak

Nareszcie porządnie akcja się rozkręca. Pozytywnie, na plus ogormny i zaskakuje aż za bardzo!

Super

Rozdarci między dwoma światami, Conor, Abeke, Meilin i Rollan ścigają się z czasem, aby przezwyciężyć pradawne zło. Zagłada grozi nawet świętemu przymierzu ludzi i zwierząt. Przyjaciele stają przed wrogiem zdolnym zniewalać umysły i wykradać zwierzoduchy prawowity towarzyszom. Ich sojusznicy padają ofiarami ciemności i cała czwórka musi odszukać w swoich przyjaciołach...

No i tutaj wióry się posypały. Ja nie wiem czy tylko ja tak mam, że jak druga tom jest dobry i mi się podoba to od razu liczę na to w 3 i w kolejnych. Znowu się przeliczyłam 😔 . Tutaj pojawiła się zmiana narracji, której totalnie nie potrafiłam zrozumieć. Nagle byłam pod ziemią a potem na powietrzu i wyszło tyle, że nic nie zrozumiałam z fabuły. Autor książki nie potrafił,...

Na półkach: , , , , ,

Najlepsza część jak do tej pory. Pierwszy raz się popłakałam w połowie książki i płakałam aż do jej końca. Czysta PETARDA. Nie mogę się doczekać kolejnej części. Muszę na nią jeszcze poczekać, ale z nerwów ciężko wytrzymać!

• Audiobook
  • 2020