Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem

Okładka książki Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem Hanna Bakuła
Okładka książki Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem
Hanna Bakuła Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura piękna
Burda Publishing Polska
2014-02-05
2014-02-05

Okładka książki Chcę być kochana tak jak chcę Ewa Konarowska, Katarzyna Miller
Chcę być kocha... Ewa Konarowska, Kat...
Okładka książki Chcę żyć Izabela Bartosz, Michał Piróg
Chcę żyć Izabela Bartosz, Mi...
Okładka książki Flirtując z życiem Łukasz Maciejewski, Danuta Stenka
Flirtując z ży... Łukasz Maciejewski,...
Okładka książki Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko. Małgorzata Braunek w rozmowie o życiu z Arturem Cieślarem Małgorzata Braunek, Artur Cieślar
Jabłoń w ogrod... Małgorzata Braunek,...

Bardzo infantylna i powielająca stereotypy.
Wiadomo, to nie jest poważna lektura, jednak humoru na zasadzie 'wyśmiejmy i obraźmy wszystkich' zupełnie do mnie nie trafia.

Bardzo infantylna i powielająca stereotypy.

205/2017 (A)
felietony z Playboya

205/2017 (A)
felietony z Playboya

Smieszny obraz mężczyzny w typowym dla Hanny Bakuły obrazie...

Smieszny obraz mężczyzny w typowym dla Hanny Bakuły obrazie...

Świetny zbiór felietonów napisanych z przymrużeniem oka. Anty-poradnik jak wybierać faceta. Podczas czytania tej książki uśmiech rzadko schodził mi z twarzy, bardzo dobrze się czyta. Jak dla mnie fajna odskocznia od typowych książek z fabułą.

Wcześniej sięgnęłam do dwóch książek autorki i podczas czytania Samca Alfa miałam nieustające wrażenie, że znam już część treści lub co najmniej ją kojarzę, ponieważ zawiera część opowieści z Wnuczkożonki. Osobom, które czytały obie pozycje może to nieco przeszkadzać, mnie te fragmenty nudziły. Bardzo lubię i podziwiam sposób pisania oraz humor Bakuły, książkę czyta się szybko i przyjemnie, więc szczerze polecam :)

Magdalena Samozwaniec nowych czasów. Choć nie lubię feministek, przy lekturze tych felietonów bawiłam się świetnie. Idealne na wieczór i poprawę humoru, sporo tych figur faktycznie można spotkać w swoim otoczeniu.

Dla mnie nie do zniesienia. Może jako pojedyncze felietony w gazecie byłyby znośne ale w postaci książki już nie koniecznie. Nie przemówiły do mnie ani temat ani styl pisania. Jestem na NIE.

Nie można czytać za dużo pozycji tej autorki, bo zauważa się zbyt dużo powtórzeń, a to jak wiadomo staje się nudne. Niestety miałam na koncie lekturę innych jej książek... Na razie dam sobie z nią spokój.

Masakra ... nie doczytałam do końca, a tak naprawdę to "przeleciałam" kartki, aby zobaczyć czy w dalszej części będzie napisane coś mądrego. Nie było.

W bardzo zabawny i ciekawy sposób opisane aspekty życia damsko-męskiego. Szybko się czyta, jest lekka i pozytywna. Polecam z całym sercem, będę wracać do autorki.

• Audiobooki
  • 2017
  • Domowa biblioteczka Agi :-)

Dodaj cytat z książki Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem