Flirtując z życiem

Okładka książki Flirtując z życiem Łukasz Maciejewski, Danuta Stenka
Okładka książki Flirtując z życiem
Łukasz MaciejewskiDanuta Stenka Wydawnictwo: Znak biografia, autobiografia, pamiętnik
Znak
2018-11-14
2013-11-04
literatura polska rozmowa wspomnienia

Okładka książki Wpadnij, to pogadamy... Łukasz Maciejewski, Krzysztof Orzechowski
Wpadnij, to po... Łukasz Maciejewski,...
Okładka książki Koniec świata wartości. The end of the world value Krystian Lupa, Łukasz Maciejewski
Koniec świata ... Krystian Lupa, Łuka...

Bardzo miło spędziłem czas na tej książce! Uwielbiam panią Danusię i z ciekawością sobie z nią poflirtowałem. Wyciągnąłem z książki bardzo pozytywne dla siebie wątki i wnioski, które na pewno bardziej otworzyły mnie na świat.

Właśnie skończyłam czytać książkę. Od lat uwielbiam panią Danutę Stenkę jako aktorkę, to jak prawdziwie gra swoje role, uwielbiam słuchać jej wyjątkowego głosu. Teraz miałam okazję poznać ją od innej,bardziej prywatnej strony. I czuję, że teraz lubię ją jeszcze bardziej. Uważam, że to, że prywatnie jest osobą bardzo skromną, prawdziwą i wciąż nie do końca wierzącą w swoje atuty, a potrafiącą tak dobrze wykonywać swoją pracę, tak wspaniale grać swoje role sprawia, że mogę o niej powiedzieć jedno: Pani Danusiu, myślę, że jest Pani wspaniałą kobietą i wspaniałą aktorką. Jedno,czego żałuję to że nigdy nie miałam okazji spotkać pani Stenki osobiście. Ale kto wie, może kiedyś się uda...

Bardzo "fajna" książka.

Bardzo "fajna" książka.

Przyjemnie się czyta, ale dla mnie jest to raczej lektura, która nie wymaga skupienia i refleksji. Niemniej jednak uważam Danutę Stenkę za bardzo ciekawą postać.

Recenzja książki pt. "Flirtując z życiem" autorzy: Łukasz Maciejewski, Danuta Stenka
cyt. "Dzisiaj wiem, że moja siła bierze się z wewnętrznej prawdy o mnie samej i zgody na nią "... (cytat zawarty w ww. książce)

Danuta Stenka to znana szerokiemu gronu odbiorców aktorka. Swój niewątpliwy talent, klasę prezentowała w licznych spektaklach teatralnych i produkcjach filmowych. Wciąż zachwyca i wciela się w różne role. Książka pt. "Flirtując z życiem" przybliża nam osobę artystki. Odsłania przed czytelnikiem wątki z życia prywatnego i zawodowego. Dowiadujemy się, jak wyglądało jej dzieciństwo, wchodzenie w dorosłość. Poznajemy mocne i słabsze strony aktorki. Walorem pozycji jest to, że nie została sztucznie przekoloryzowana. Zapoznajemy się licznymi sukcesami Danuty Stenki, ale też z sytuacjami, które działały na nią stresogennie i odbierały pewność siebie. Różnego rodzaju historie przeplatają się z anegdotami. Książka została wzbogacona ciekawymi zdjęciami. Z pewnością spodoba się fanom aktorki, a także zainteresowanym jej życiorysem.

Cudowne wspomnienia , mojej ulubionej aktorki - Danuty Stenki . Cała ksiązka emanuje ciepłem, emocjami i pięknem , taka jest właśnie Danuta Stenka . Wykreowany przez media wizerunek aktorki nawet w połowie nie oddaje jej pełnej spokoju i ciepła osobowości .
Jest to piękna opowieść o dojrzewaniu kobiety do niezależności i spełnienia , zarówno zawodowego , jak i na niwie rodzinnej.

Szczere i do bólu prawdziwe rozmowy z autorem ksiązki , pokazują zupełnie inne , nie znane mi dotąd oblicze aktorki ....

"Światło ma na mnie wielki wpływ.
Zarówno to zewnętrzne (...)
jak i to, które mamy w sobie."
/Danuta Stenka/

Wywiad - rzeka z pięknym człowiekiem. Okładka książki - przepiękna.

"Światło ma na mnie wielki wpływ.
Zarówno to zewnętrzne (...)
jak i to, które mamy w sobie."
/Danuta Stenka/

Wywiad - rzeka z pięknym człowiekiem. Okładka książki - przepiękna.

111/52/2020

111/52/2020

Aktorka, ale nigdy tania celebrytka

Przy niedzieli polecam Wam moi Drodzy fascynującą autobiografię niezapomnianej Judyty z ''Nigdy w życiu'' czy George Sand z ''Chopin. Pragnienie miłości''. Intrygująca i tajemnicza komisarz Anna Oster z serialu ''Instynkt''. Tak, mam na myśli Danutę Stenkę i ''Flirtując z życiem''. Książka jest świetna, artystka i Łukasz Maciejewski rewelacyjnie ze sobą współpracują. Oboje potrafią siebie słuchać i prowadzić interesującą konwersację, co nie jest takie częste w przypadku tego typu publikacji.

Znakomita aktorka, kobieta z klasą o dużej inteligencji i szerokich zainteresowaniach, pochodząca z Kaszub. Stworzyła wiele ciekawych kreacji, znakomita w dramatach psychologicznych.

Jestem zdania, że gdy rozmawiają ze sobą osoby na odpowiednim poziomie intelektualny i nie plotą ''trzy po trzy", to zawsze wyjdzie z tego coś dobrego. I tak też się stało w tym przypadku. Pytania są dobre i przemyślane. Rozmowa jest konkretna, pani Danusia rozprawia o aktorstwie. Zaznaczyć muszę, że jeśli ktoś szuka smaczków czy taniej sensacji, będzie zawiedziony. Podkreślam też, że nie jest to cukierkowy i sielankowy obraz pani Danuty Stenki. To deser, po którym nabieramy apetytu na więcej...

Aktorka, ale nigdy tania celebrytka

Uwielbiam aktorskie wspomnienia,. Książka urzekła mnie od samego początku, wspomnienia z dzieciństwa czułem smak miodu z pasieki zapach wieczornego powietrza nad jeziorem. Praca aktora nad rolą odnajdywanie wartości granych postaci. Codziennie zmagania na planie w teatrze i życiu prywatnym. Danuta Stenka, kobieta z pięknym wnętrzem.

• Biografie
  • Biograficzne