Dyskusje o książce Wampir z Ropraz

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Kurs pisania #4 - jaką narrację wybrać?
nie jestem specjalistą, ale wg mnie jest dobrze. czytałem ostatnio sporo opowiadań znanych autorów i bardzo często narracja była trzecioosobowa i opisująca tak kilku bohaterów.
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
Czytamy w weekend
to ja na ten tydzień M.RADZIKOWSKA - BAJKAŁ. TAM I Z POWROTEM. A.FULDA - EMMANUEL MACRON. PREZYDENT DOSKONAŁY?, B.AKSAMIT - BATORY. GWIAZDY, SKANDALE I MIŁOŚĆ NA TRANSATLANTYKU.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2014)
 To, co zostało  Głos serca  Najdłuższa podróż była promocja w empik, 3 książki za 2:) jak tu nie skorzystać...
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2013)
W tym kwartale jedynie 7 ksiązek, w tym 2 otrzymane w prezencie  Zaplecze Zaplecze  Zemsta Zemsta  Balladyna  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
10 lata temu
Pokazuje 6 z 8