Magia, czary i czarownice

Okładka książki Magia, czary i czarownice Zdzisław Szczepan Gładysz
Okładka książki Magia, czary i czarownice
Zdzisław Szczepan Gładysz Wydawnictwo: Graf-Druk ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Graf-Druk
1995-01-01
1995-01-01

Nie zgadzam się z przedmówcą. Jest to dobra książka, choć właściwie książeczka, bo króciutka. Trzeba ją traktować jako wstęp do zagadnień i a nie pełen zamknięty podręcznik.

Spis treści: Alchemia; Kabała; Procesy czarownic i satanizm (Rady Braciszka Karowskiego); Magia i czary (Ceremoniały wtajemniczonych. Księgi magiczne; Rytuały. Szaty; Rady Braciszka Karowskiego); Wielka Magia (Wskrzeszanie umarłych; Nekromancja); Podróże astralne (Uniwesalność - bycie wiecznie młodym); Czarna magia; Oczarowanie; Pomocnicy magów; Wiry astralne; Magia współczesna; Projekcje astralne; Wielki Zegar Kosmiczny (Odczytywanie długości życia); Miłość - wszechogarniająca energia.

Bardzo słaba książka, totalna amatorszczyzna. Szczerze nie polecam. Tematyka strasznie delikatnie liźnięta tylko, nic ciekawego się nie dowiemy.

• 👒 Czarownice
  • 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.

Dodaj cytat z książki Magia, czary i czarownice