Okładka książki Michaił Bakunin. Życie i myśl. Tom 1. Od religii miłości do filozofii czynu (1814-1848)
Antoni Kamiński Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2012-01-01
2012-01-01
Anarchizm Socjalizm Panslawizm Ruchy społeczne Ruch robotniczy

Okładka książki Studia z dziejów polskiego anarchizmu Radosław Antonów, Michał Bogusz, Rafał Chwedoruk, Rafał Dobek, Adam Duszyk, Arkadiusz Jeleń, Hubert Kaczmarczyk, Antoni Kamiński, Piotr Laskowski, Paweł Malendowicz, Kamil Miliszewski, Michał Przyborowski, Katarzyna Rembacka, Tomasz Romanowicz, Dmitrij Rublew, Adrian Sekura, Radosław Skrycki, Jerzy Szwankowski, Janusz P. Waluszko, Dariusz Wierzchoś, Grzegorz Zackiewicz, Aleksander Łaniewski
Ocena 9,0
Studia z dziej... Radosław Antonów,&n...