Killer

FORMA
2012-01-01
2012-01-01
powieść opowiadanie Killer

Polskę, Ukrainę i Rosję łączy tak samo wiele, jak i dzieli. Te trzy kraje mają podobne doświadczenia z II wojny światowej, doświadczenia komunizmu, rozczarowania zrywami wolnościowymi, wpływy mafii, migracja zaradniejszych obywateli na Zachód, szukanie wyjścia z pętli niemożliwości poprawienia bytu. Na tle narodowych dylematów rozgrywają się i te osobiste: kolejne miłości,...

• W mojej biblioteczce
  • Literatura polska (współczesna)

Eugeniusz Sobol Killer Zobacz więcej