Odmładzanie organizmu - Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

Erneuere deine Zellen. Eine russische Heilerin offenbart ihr
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2013-10-01
2013-10-01

Każdy z nas marzy o tym by zawsze być młodym, by dobrze wyglądać i tak samo się czuć. Ludzie, jako wzrokowcy, przywiązują dużą wagę do wyglądu zewnętrznego, często po nim oceniając człowieka. Ale czy można coś zrobić by nasze komórki nie obumierały i byśmy zawsze dobrze wyglądali i dobrze się czuli?

Lumira wychowywała się w Kazachstanie oraz na Ukrainie i to tam poznała rosyjską szamańską sztukę uzdrawiania. Jako młoda kobieta przybyła do Niemiec i to tu rozwinęła swoje zdolności oraz zaczęła szerzej działać w tym kierunku, przy pomocy takich technik jak medytacja, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia stworzyła zintegrowaną metodę służącą zdrowiu i rozwojowi osobistemu.

„Potencjał posiadania młodego ciała i niezniszczalnego zdrowia jest zapisany w naszych komórkach, a klucz do niego leży w naszym umyśle – w którym upoważniamy siebie, by stać się stwórcami naszej własnej rzeczywistości.”

Tylko od nas zależy to jak będziemy się czuć, jednak zanim zaczniemy cokolwiek robić, zanim zaczniemy szukać prawdy, zanim uczynimy pierwszy krok w nowy świat, musimy sobie zadać parę ważnych pytań: jaki sens ma dla mnie pozostanie wiecznie młodym, dlaczego chcę być młody, żywotny i zdrowy oraz po co chce żyć długo. Jednak najważniejsze pytanie to: co jestem gotowy zrobić, żeby to osiągnąć!

Książka ta składa się z trzech części, które odpowiadają etapom składającym się na proces odmładzania: odmładzanie, odnowa całego ciała i przeprogramowanie organów. Autorka w bardzo przystępny sposób przedstawia nam każdy z tych trzech etapów, jednak w porównaniu do innych książek, oprócz samej teorii, Lumira skupia się na dużej liczbie ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej jest nam nie tylko zrozumieć ale i wprowadzić w życie nowe zasady, oraz szybciej zauważyć pewne zmiany.

Autorka w niebywały sposób łączy ze sobą cielesność z duchowością. Często nie zdajemy sobie sprawy z własnych kanałów energetycznych, ciał eterycznych, centrów energetycznych a są one bardzo ważne. Rozumie też ona nasze problemy, wie że często za szybko się poddajemy i namawia nas byśmy zawsze podnieśli się i działali dalej.

Dlatego jeśli chcecie coś zrobić dla siebie, a nowy rok jest idealny na plany i działania, to polecam Wam zapoznanie się z tą pozycją. „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli” Lumiry to pozycja godna poznania. Jej program umożliwia nam dotarcie w głąb siebie i jeśli nawet nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi!

Lumira wychowywała się w Kazachstanie oraz na Ukrainie i to tam poznała...

Każdy z nas chciałby zachować młodość na zawsze. Jednakże ciężko tego dokonać biorąc pod uwagę dzisiejsze tempo życia i jego styl. Ludzie zapominają o wielu ważnych drobnostkach, które jednak mają istotny wpływ na nasze funkcjonowanie. A wystarczy przecież tak niewiele, żeby sobie pomóc!

Jako młoda osoba teoretycznie nie potrzebuję żadnego odmładzania. Mój organizm jest w świetnym stanie. Sięgnęłam jednak po książkę Lumiry (pseudonim pisarki),ponieważ zdrowy tryb życia leży w kwestii moich zainteresowań. W swojej książce postanowiła podzielić się z nami sposobem na utrzymanie ciała w doskonałej formie, a nawet coś więcej – powrót do dobrej kondycji i stanu, jeżeli już co nieco się zaniedbaliśmy. Podobno na pomoc sobie nigdy nie jest za późno, więc czemu by nie zaryzykować?

Pozycja ta jest napisana bardzo przyjemnym językiem! Autorka wydaje się być przemiłą osobą, która faktycznie chce pomóc swoim czytelnikom. Właśnie dzięki temu w łatwy sposób pojmujemy jej rozumowanie i tok myślenia. Przyswajamy sobie istotne informacje, do których musimy się zacząć stosować, jeżeli chcemy pomóc naszemu ciału. Ogółem wszystko w dużej mierze opiera się na afirmacji i wizualizacji, ale także na zwykłej zmianie podejścia i medytacji. To naprawdę nie są skomplikowane rzeczy – to są codzienne czynności, które powinny nam wejść w nawyk. Lektura tej książki zachęca nas do działania, co już jest jej ogromnym plusem. Nie każdy potrafi podzielić się czytelnikami czymś, co by ich potrafiło zmotywować podczas czytania. Tym bardziej, że nie trzeba być geniuszem, aby zacząć stosować rady autorki.

Znaleźć tutaj możemy krótką historię Lumiry stanowiącą wstęp do jej publikacji, ale to nie ona jest najważniejsza. To tylko dodatek, najważniejszą część stanowią różnorodne ćwiczenia – od duchowego uzdrawiania po uzdrowienie zębów czy przewodu pokarmowego. Łatwe i przyjemne w wykonaniu, dobrze opisane, więc nikt nie będzie miał trudności w ich wykonaniu i domyśleniu się, co autorka miała na myśli. Autorka wspomina o zdrowej diecie, ale nie zapomina także o energetyce ludzkiego ciała. Bardzo spodobało mi się jej podejście, gdzie połączyła racjonalne myślenie z duchowością. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielki wpływ na nich ma przepływ energii w czakrach czy meridianach. Nie jest to obszerna lektura, bowiem nie ma tutaj owijania w bawełnę. Krótko, zwięźle i na temat – może to nawet lepiej.

Myślę, że ta książka będzie idealna dla osób, które naprawdę chcą się za siebie zabrać i coś zmienić. Wskazówki Lumiry będą znakomitym wstępem do zmian. Wszystko zaczyna się w głowie, a potem idzie już z górki. Cieszę się, że przeczytałam tę książkę, ponieważ uświadomiła mi, że to, co stosuję na co dzień, naprawdę jest dla mnie pozytywną rzeczą. Może za dużo nowego się nie dowiedziałam, ale zawsze jakieś drobne ciekawostki w głowie zostają. Niektóre ćwiczenia z chęcią wypróbuję, a Wam polecam zapoznanie się z tym programem – na pewno Wam nie zaszkodzi.

• Zdrowie
  • » starzenie człowieka