Wywłaszczeni. Marks, własność i komunizm

Daniel Bensaïd Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Książka i Prasa Seria: Biblioteka Le Monde Diplomatique publicystyka literacka, eseje
Les dépossedés. Karl Marx, les voleurs de bois et le droit des pauvres/ Keynes, et après?/ Temps historique et rythmes politiques/ Un communisme hypothétique/ Puissances du communisme
Maciej Kropiwnicki, Zbigniew Marcin Kowalewski
Instytut Wydawniczy Książka i Prasa
publicystyka literacka, eseje
Maciej Kropiwnicki, Zbigniew Marcin Kowalewski
Biblioteka Le Monde Diplomatique

Okładka książki Co dalej z demokracją? Giorgio Agamben, Alain Badiou, Daniel Bensaïd, Wendy Brown, Jean-Luc Nancy, Jacques Rancière, Slavoj Žižek
0,0
Co dalej z dem... Giorgio Agamben, Al...