Wywłaszczeni. Marks, własność i komunizm

Okładka książki Wywłaszczeni. Marks, własność i komunizm
Daniel Bensaïd Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Książka i Prasa Seria: Biblioteka Le Monde Diplomatique publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka Le Monde Diplomatique
Les dépossedés. Karl Marx, les voleurs de bois et le droit des pauvres/ Keynes, et après?/ Temps historique et rythmes politiques/ Un communisme hypothétique/ Puissances du communisme
Instytut Wydawniczy Książka i Prasa
2010-01-01
2010-01-01
Maciej Kropiwnicki, Zbigniew Marcin Kowalewski

Okładka książki Co dalej z demokracją? Giorgio Agamben, Alain Badiou, Daniel Bensaïd, Wendy Brown, Jean-Luc Nancy, Jacques Rancière, Slavoj Žižek
Ocena 6,0
Co dalej z dem... Giorgio Agamben, Al...