Zło. Dlaczego

Jacek FilekZbigniew Herbert Wydawnictwo: Znak Seria: Minibook [Znak] filozofia, etyka
Znak
filozofia zło
filozofia, etyka
Minibook [Znak]
filozofia zło

Istnienie zła - bardzo ciekawy, ale i trudny problem filozoficzny. Ta miniksiążeczka jest tylko wprowadzeniem do tematu. Warto przeczytać.

Pierwszy minibook wydany przez ZNAK i woblink, który przeczytałam to "Zło [dlaczego]". Tytuł mnie zaintrygował, choć nie wiem czy na tyle, żebym sięgnęła po niego w pierwszej kolejności, gdyby nie był w promocji za darmo. Ale skoro już ściągnęłam, to przeczytałam.

Wydawnictwo łączy w sobie pięć tekstów, które podejmują trudny i obszerny temat zła, tego czy i dlaczego...

• Inne
  • Filozofia