Święte szyfry

Okładka książki Święte szyfry
Adam Szostkiewicz Wydawnictwo: Polityka Seria: Biblioteka POLITYKI filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka POLITYKI
Polityka
2011-12-21
2011-12-21
religia filozofia chrześcijaństwo judaizm buddyzm ateizm ekumenizm

Okładka książki Polityka, nr 49 Edwin Bendyk, Sylwia Chutnik, Andrzej Czeczot, Agnieszka Krzemińska, Adam Krzemiński, Andrzej Mleczko, Daniel Passent, Stanisław Podemski, Redakcja tygodnika Polityka, Piotr Sarzyński, Ludwik Stomma, Adam Szostkiewicz, Stanisław Tym, Ewa Winnicka
Ocena 8,0
Polityka, nr 49 Edwin Bendyk, Sylwi...
Okładka książki Dialog, nr 12 / grudzień 2004 Erwin Axer, Arnulf Baring, Marek Beylin, Tadeusz Bradecki, Josif Brodski, Dorota Buchwald, Edward Gordon Craig, Michael Frayn, Gerhard Gnauck, Marta Jordan, Henryk Jurkowski, Jarosław Kamiński, Michał Komar, Justyna Kozłowska, Wojciech Pięciak, Marek Rapacki, Redakcja miesięcznika Dialog, Barbara Śniadower, Lucjan Śniadower, Adam Szostkiewicz, Małgorzata Szpakowska, Elżbieta Wrotnowska-Gmyz, Katarzyna Zielińska
Ocena 0,0
Dialog, nr 12 ... Erwin Axer, Arnulf ...