Wrześniowe anioły

Okładka książki Wrześniowe anioły
Andrew M. Greeley Wydawnictwo: Książnica Seria: Powieść literatura piękna

więcej Więcej

Nie jest to najlepsza książka Greeley'a - ale nie dlatego, że jest słaba, tylko dlatego, że napisał mnóstwo jeszcze lepszych :-) Zdecydowanie godna polecenia, choćby dla tych kilku(nastu) cytatów rozsianych na przestrzeni interesującej skądinąd fabuły.

Jeden z moich ulubionych pisarzy. Wspaniała opowieść o desperacji w niesieniu pomocy tym, których cenimy. Zaś z drugiej strony widzimy jak bardzo niszczy człowieka skrywana tajemnica. Ile zniszczeń może przynieść upór, strach, morze wątpliwości.
Greelej jest mistrzem w opisywaniu osobowości ludzkich i relacji miedzy nimi.
Gorąco polecam tym, których nie zadowala banalność:-)

• Odpuszczam sobie...
  • Sensacja i kryminał-
  • 2012
  • 2016
  • Stos 08/2013 sierpniowy
  • Andrew M. Greeley

Dodaj cytat z książki Wrześniowe anioły