Pomysł na każdą okazję

The Creative Problem Solver's Toolboox
poradniki
Adam Sumera
pomysły kreatywność rozwiązywanie problemów logika

W książce znalazłem wszystko, czego chciałem: teorii, praktyki, ćwiczeń, pomysłów. Można w niej znaleźć konkretne algorytmy, które można zastosować w różnych sytuacjach, żeby znaleźć dobre/ nowe/ świeże rozwiązanie. Co istotne, algorytmy uniwersalne, rzecz rzadko spotykaną w różnego rodzaju poradnikach.

Nie przeczytać książki, po którą sięgnęłam? Nie zdarza mi się to często. Ale po miesięcznym "męczeniu" "Pomysłu..." i przeczytaniu połowy objętości książki - rezygnuję.
Sięgnęłam po tę pozycję ze względu na intrygujący tytuł "Pomysł na każdą okazję. Podręcznik twórczego rozwiązywania problemów". Stwierdziłam, czemu nie? Może dowiem się czegoś ciekawego.
Sam pomysł na...

Na półkach: , , , ,

Podręcznik uczący analizowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Instrukcja jak rozbierać problemy na części pierwsze i szukać rozwiązań. Wymaga dużo skupienia więc bywa męcząca jak to podrecznik. Zawiera praktyczne przykłady z życia codziennego i zawodowego. Zagadki i rozwiązania jak skutecznie pozbyć się niechcianego towarzystwa lub wybrać samochód by być...

• Niedoczytane
  • Chce przeczytać jeszcze raz
  • Czeka na półce
  • Polecam
  • Poradniki
  • Biznes
  • Literatura (popularno)naukowa

Dodaj cytat z książki Pomysł na każdą okazję