Złota Kalifornia

John Jakes Wydawnictwo: Atlantis Cykl: Złota Kalifornia (tom 1) Seria: Klasyka Romansu [Atlantis] literatura obyczajowa, romans
California gold
Tomasz Merta
Atlantis
California gold
Złota Kalifornia (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Tomasz Merta
Klasyka Romansu [Atlantis]

Trzy tomowa opowieść o chłopcu , który po śmierci ojca górnika postanawia dotrzeć do wymarzonej krainy bez biedy i chłodu -Kalifornii. Duża dawka historii , czasami szokujących norm społecznych i prawnych -" wolna amerykanka".
Oczywiście po wielu trudach osiąga sukces materialny, zawodowy i społeczny o dziwo nie tracąc własnych zasad. Napisana trochę eposowym językiem ,...

Historia chłopaka, któremu śnił się "złoty sen" Kaliforni i któremu udało się go zrealizować:). Doszedł do wielkich pieniędzy, po drodze pokonując wiele przeciwności. Czyta się świetnie, lekki styl, bez "przynudzeń" Polecam, bo warto!

• Western
  • Sprzedam lub wymienię