Poszukiwany: żywy lub nieumarły

Okładka książki Poszukiwany: żywy lub nieumarły
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 12) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2012-03-27
Beata Horosiewicz
wampiry kerrelyn sparks

więcej Więcej

"Poszukiwany :żywy lub nieumarły "to dwunasty już tom niezwykle gorącej serii "Miłość na kołku " .

Tym razem głównym bohaterem serii jest Phineas, czarnoskóry przystojniak, który ostatnio zyskał sławę i został celebryta w świecie wampirów, dzięki seksownej reklamie z jego udziałem.

Zakochuje się on w Branley Jones ,siostrze Philla.
Jednak nie nie jest proste w tej...

miło szybko i przyjemnie

Myślałam że już kolejna książka z cyklu o wampirach nie zaskoczy... A tu proszę zaskoczyła mnie historia i to jak pozytywnie , naprawdę ciekawie opowiedziana

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cóż mogę powiedzieć jestem wielką fanką Kerrelyn Sparks i całej serii ''Miłość na kołku ''.

''Poszukiwany: żywy lub nieumarły '' to dwunasty już tom serii .
Tym razem głównym bohaterem serii jest Phineas , czarnoskóry przystojniak który , ostatnio zyskał sławę i został celebrytą w świecie wampirów , dzięki seksownej reklamie z jego udziałem . Zakochuje się on w Branley...

Poszukiwany: żywy lub nieumarły
Phineas od zagrania w reklamie w DVN jest prawdziwym gwiazdorem! Wszyscy się za nim uganiają,lecz mu zależy tylko na jednej... Odkąd Corky uciekła i zaczęła zabijać niewinnych znalazła się na czarnej liście agencji MacKay. Phineas dostaje za zadanie wyśledzić ją na odległym pustkowiu. Przynajmniej on tak myśli o leśnych dolinach.
Bryn nadal...

2021

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , , , , , ,

kolejna para wampir i księżniczka wilkołaków, która potrafi użyć pazurów.

Na półkach: , , , ,

Phineas to chyba jedyny wampir w tej serii z tam dużym poczuciem humoru. Jedna z fajniejszych czesci.

Chyba najzabawniejsza część serii. Nie mogłam przestać się śmiać. Już pal licho romans! Dla samej radości warto było przeczytać tę książkę. I te wstawki reklamowe Phineasa... :D

I znów świat wampirów spotyka się ze światem wilkołaków. Jesteśmy świadkami bardzo ciekawej transformacji wampira i wilkołaka w jednym. Niechciane małżeństwo z przymusu. Dawno się tak nie ubawiłam czytając książkę. Polecam

• Chcę w prezencie
  • 2014