Koń : poradnik opiekuna : opieka, zdrowie, żywienie, rasy

Okładka książki Koń : poradnik opiekuna : opieka, zdrowie, żywienie, rasy
Bernadette FauriePenny Swift Wydawnictwo: Wydawnictwo RM poradniki
poradniki
The complete guide to caring for your horse
Wydawnictwo RM
2013-01-01
2007-06-21
Donata Szwast
koń konie poradnik opiekuna

więcej Więcej

Książka zrobiła na mnie dobre wrażenie. Ma bardzo ładną oprawę graficzną i zdjęcia, chociaż po okładce można sądzić co innego. Autorki skupiają się głównie na opiece i postępowaniu z koniem. Znajdziemy tam takie tematy jak: ewolucja, rasy, żywienie, pielęgnacja czy choroby koni. Nie oznacza to jednak, że nie napisano nic o samej jeździe. Mamy dokładnie opisane podstawy,...

• Konie
  • Biblioteczka
  • Dzieciństwo
  • Special
  • Chcę przeczytać (konie)
  • . 08/10 Bardzo dobre

Dodaj cytat z książki Koń : poradnik opiekuna : opieka, zdrowie, żywienie, rasy