Dragon Champion

Okładka książki Dragon Champion
E.E. Knight Wydawnictwo: Roc Books Cykl: Age of Fire (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Age of Fire (tom 1)
Roc Books
2010-10-02
Data 1. wydania:
2010-10-02
angielski
smoki fantastyka fantasy dragons smok

Ciekawa opowieść pisana z perspektywy młodego smoka. Na razie przeczytałam jakieś 10%, zapowiada się bardzo obiecująco.
Napiszę coś porządnego gdy skończę lekturę.

Napiszę coś porządnego gdy skończę lekturę.

Dodaj cytat z książki Dragon Champion