Okładka książki Od istoty do istnienia. Tworzenie się metafizyki egzystencjalnej wewnątrz łacińskiej tradycji filozofii chrześcijańskiej. Paweł Milcarek
Paweł Milcarek Wydawnictwo: Fundacja Świętego Benedykta filozofia, etyka
filozofia, etyka
Fundacja Świętego Benedykta
2008-01-01
2008-01-01
Filozofia metafiyzka filozofia średniowieczna egzystencalizm św. Tomasz z Akwinu tomizm

Okładka książki Aby On panował. Dwadzieścia lat "Christianitas" Piotr Kaznowski, Paweł Milcarek, Tomasz Rowiński
Aby On panował... Piotr Kaznowski, Pa...
Okładka książki Alarm dla Kościoła. Nowa reformacja? Paweł Milcarek, Tomasz Rowiński
Alarm dla Kośc... Paweł Milcarek, Tom...

Niezwykle rzetelna pozycja, dość wyjątkowa, zawierająca aktualny (!) stan badań, przywraca wiarę w to, że w Polsce filozofię i historię filozofii można uprawiać na naprawdę dobrym poziomie. Konieczna lektura dla każdego, kto interesuje się metafizyką klasyczną. Gorąco polecam!

• Chcę kupić
  • Filozofia