Alarm dla Kościoła. Nowa reformacja?

Paweł MilcarekTomasz Rowiński Wydawnictwo: Demart publicystyka literacka, eseje
Demart
Kościół kryzys papież
publicystyka literacka, eseje
Kościół kryzys papież

Podobno w niektórych katolickich seminariach ta książka jest zakazana. A przecież jej autorami są dwaj katoliccy, niewątpliwie ortodoksyjni publicyści, którymi powodują uzasadnione obawy o dobrą przyszłość Kościoła katolickiego. Ja to co innego. Katolikiem nie jestem i patrzę na KK z ciekawością domorosłego religioznawcy, zupełnie nie przejmując się wiszącą w powietrzu...

• Chcę w prezencie/do zamówienia
  • DO KUPIENIA: RELIGIA
  • KATOLICYZM: Wiedza
  • Chcę kupić
  • 2020

Dodaj cytat z książki Alarm dla Kościoła. Nowa reformacja?