Echo winy

2013-07-03
2008-01-01
Marta Archman
Marta Archman

Główna postać irytująca, egoistyczna, rozpuszczona a traktowana przez wszystkich dookoła jak największy cud świata.
Dużo lamentu a brak dynamicznej akcji, brak scen od których przechodzą ciarki, od których wyzwalały by się emocje, od których w głowie kłębiła by się tylko jedna myśl: "jak to się skończy, chcę już znać odpowiedź"... Zbyt długo i mocno rozbudowywany opis romansu... Ta pozycja to niestety strata czasu.

I czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego ona nie mogła wychodzić na te przyjęcia? Dlaczego tak się bała ludzi? Bo jak dla mnie, to co się stało w przeszłości mogło sprawić że była smutna czy melancholijna ale dlaczego panicznie bała się bankietu?
Nie znalazłam na to odpowiedzieć w treści książki.

Jak zwykle, jestem zauroczona stylem Charlotte Link. Nie zabrakło tajemnicy, skomplikowanych relacji międzyludzkich, zbrodni, ale to nigdy nie jest klasyczny kryminał, raczej wielowątkowy misz masz powieści obyczajowej, psychologicznej, thrillera, trzymający w niepewności do samego końca.

"Echo winy" co tu dużo mówić jak dużo napisane.
Najciekawsze było ostatnie 100 stron. Mamy tu trochę kryminału i dużo obyczajówki, romansu. Na szczęście książka jest tak napisana, że szybko się czyta.

"Echo winy" co tu dużo mówić jak dużo napisane.

Hm... Spodziewałam się czegoś ciekawszego. Momentami nudna, ciągnęła się jak flaki z olejem. No i też dość mocno naciągana - zwłaszcza końcówka.

Rewelacyjna książka. Wielowątkowość jest niesamowita. Postacje namacalnie smutne, stapiam się z ich zyciem ich smutkiem i życiowymi dramatami.Rewelacja na pewno do niej wrócę

Nudy, nudy, nudy. Dokonano morderstwa. Nudy, nudy, nudy. Złapano mordercę. Nudy.
Główna bohaterka myśli, przeżywa, robi co innego niż myśli, wspomina, myśli co czuje, zastanawia się, znowu robi co innego niż zaplanowała itd. Całkowicie z boku wątek kryminalny i jego rozwiązanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała książka :)

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała książka :)

Poczulam ten ból ta winę bylam ta piękna mloda dziewczyna, czulam namacalnie jej tragiczne smutne życie... Beznadzieja i szal rozpaczy w upalby letni dzień wśród szczęścia naokoło..ksiazka jest smutna do granic.. PANI Link jest mistrzynią..

Bardzo wciągająca książka. Intryga kryminalna jest w zasadzie drugorzędna, dla mnie ta książka to ukazanie jak egocentryk i manipulator potrafi owinąć sobie wokół palca kobietę, która ma praktycznie wszystko, czyli pieniądze, rodzinę itp.

Książka wciąga od początku, ostatnio nie czytam thillerów ale ten naprawdę jest dobry, kilka wątków przenika fabułę. Polecam

Charlotte Link Echo winy Zobacz więcej
Charlotte Link Echo winy Zobacz więcej