Kolor bursztynu

2013-06-25
2004-01-01

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Obyczajowy kryminał z lekką dozą romantycznych klimatów

Link do recenzji

Książka bardzo fajna. Taka obyczajówka z lekkim wątkiem kryminalnym w tle. Książka zaciekawiła mnie od samego początku. Polecam wszystkim którzy lubią czytać o wątku romantycznym i lekki kryminał. Polecam!

Ciepła i przyjemna powieść obyczajowa , którą przeczytałem z radością. Wspaniała na leniwe popołudnie. Pozwala się zrelaksować.
Polecam

Sympatyczna lektura na wakacje

Współczesna wersja bajki o Kopciuszku z wątkiem kryminalnym w tle. A potem wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Groteska. Podchodzi pod kryminał. Okładka zupełnie nie pasuje do treści

Lekka, dobre przejścia czasowe, lekkie prowokacje dla czytelnika.. dobra poucja na jesienny wieczór

Na półkach: , , , ,

Moje pierwsze spotkanie z piórem pani Hanny Cygler w powieści "Kolor bursztynu" uważam za bardzo udane. Historia obyczajowa z wątkiem kryminalnym, który dodaje wydarzeniom życia to moim zdaniem idealne połączenie. Wówczas nawet opowieść oparta na popularnym motywie księcia i Kopciuszka przestaje być mdła i nabiera pewnej dynamiki oraz żywiołowości. Tak dzieje się właśnie w...

Główna bohaterka - Aniela Lisiecka, zwana też Anitą i Nelą. Przez wiele lat żyjąca w przeświadczeniu, że jedyną kochającą ją osobą jest jej babcia ze strony ojca. Zakompleksiona, zmagająca się z poczuciem osamotnienia. W przekonaniu matki, musi wiele zmienić wiele w swym życiu, a nie powielać jej ścieżki, jej błędów. Niby wiedzie w miarę ustabilizowane, nieco nudne życie,...

Na półkach: , , , ,

Bardzo lubię powieści pani Cygler i te o poważnej tematyce i te zabawne pisane z takim specyficznym poczuciem humoru.
Ta książka należny właśnie do tej drugiej grupy. Dobra i wciągająca powieść obyczajowa z ciekawym wątkiem sensacyjnym i rozbudowanym wątkiem miłosnym napisana w sposób żartobliwy, chociaż nie brak tu również poważniejszej tematyki.
Początkowo bardzo...

Bardzo sie rozczarowalam ksiazka. Nie wiem skad te dobre opinie. Polaczenie taniego kryminalku z tandetnym romansidlem. Szkoda...taki zachecajacy tytul.

• 2013
  • Literatura polska