Przedwojenne Tatry, Zakopane, Podhale

Maciej Pinkwart Wydawnictwo: RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
RM
Tatry Podhale Zakopane
RM
albumy
Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM]
Tatry Podhale Zakopane

Dla tych którzy kochają Tatry, Zakopane ta książka jest ucztą i nie lada gratką. Mnie przeniosła w cudowny świat, cudowne krajobrazy udokumentowane wspaniałymi przedwojennymi fotografiami.
Ta książka to po prostu perełka :)
Polecam

Pięknie wydana książka będąca bardziej albumem z wspaniałymi, urokliwymi fotografiami Zakopanego. Książkę dostałem w prezencie i byłem niezmiernie zadowolony.

Na półkach: , , , , ,

Przepiękne fotografie i bardzo ciekawe opisy Pinkwarta. Dla fascynatów Tatr to prawdziwa perełka domowej biblioteczki.

• Góry
  • Nie mam, ale chciałabym