UnSouled

Okładka książki UnSouled
Neal Shusterman Wydawnictwo: Simon & Schuster Cykl: Podzieleni (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
angielski
dystopia

Okładka książki ROXY Jarrod Shusterman, Neal Shusterman
Ocena 8,0
ROXY Jarrod Shusterman, ...
Okładka książki Susza Jarrod Shusterman, Neal Shusterman
Ocena 7,5
Susza Jarrod Shusterman, ...

Wielka szkoda, że ta seria została w połowie porzucona w Polsce. Wartościowa, nie tylko dla młodzieży, polecam :)

Dodaj cytat z książki UnSouled