Justice Ascending

Okładka książki Justice Ascending Rebecca Zanetti
Okładka książki Justice Ascending
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Zebra Cykl: Scorpius Syndrome (tom 3) fantasy, science fiction
Scorpius Syndrome (tom 3)
Justice Ascending
Zebra
2017-01-31
2017-01-31
9781420137989
Romance dystopia romantic suspense post apocalyptic science fiction paranormal romance urban fantasy suspense fantasy military fiction zombie wirus

[...]
Po apokalipsie życie stanie się interesujące.
-Dr. Frank X. Harmonia, Filozofie.

𝗧𝗔 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗔 𝗧𝗢 𝗦𝗭𝗔𝗟𝗢𝗡𝗔 𝗝𝗔𝗭𝗗𝗔 𝗢𝗗 𝗣𝗢𝗖𝗭Ą𝗧𝗞𝗨 𝗗𝗢 𝗞𝗢Ń𝗖𝗔 !
Nie czytam wielu dystopijnych historii, chociaż naprawdę uważam postapokaliptyczny świat za całkowicie fascynujący. Ta książka była jak dotąd najlepszą z serii.
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 ! 𝗔𝗞𝗖𝗝𝗔, 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗚𝗢𝗗𝗔, 𝗡𝗔𝗣𝗜Ę𝗖𝗜𝗘, 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦 𝗜 𝗗𝗥𝗔𝗠𝗔𝗧 !
𝗭 𝗞𝗜𝗟𝗞𝗢𝗠𝗔 𝗠𝗢𝗠𝗘𝗡𝗧𝗔𝗠𝗜 𝗚Ł𝗢Ś𝗡𝗘𝗚𝗢 Ś𝗠𝗜𝗘𝗖𝗛𝗨.
𝗕𝗬Ł𝗔𝗠 𝗔𝗕𝗦𝗢𝗟𝗨𝗧𝗡𝗜𝗘 𝗪𝗖𝗜Ą𝗚𝗡𝗜Ę𝗧𝗔 𝗢𝗗 𝗣𝗜𝗘𝗥𝗪𝗦𝗭𝗘𝗝 𝗦𝗧𝗥𝗢𝗡𝗬.

𝐎𝐒𝐓𝐑𝐙𝐄Ż𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐎𝐓𝐘𝐂𝐙Ą𝐂𝐄 𝐓𝐑𝐄Ś𝐂𝐈 : 18 ➕

[...]
Po apokalipsie życie stanie się interesujące.
-Dr. Frank X. Harmonia, Filozofie.

𝗧𝗔 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗔 𝗧𝗢 𝗦𝗭𝗔𝗟𝗢𝗡𝗔 𝗝𝗔𝗭𝗗𝗔 𝗢𝗗 𝗣𝗢𝗖𝗭Ą𝗧𝗞𝗨 𝗗𝗢 𝗞𝗢Ń𝗖𝗔 !
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 ! 𝗔𝗞𝗖𝗝𝗔, 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗚𝗢𝗗𝗔, 𝗡𝗔𝗣𝗜Ę𝗖𝗜𝗘, 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦 𝗜 𝗗𝗥𝗔𝗠𝗔𝗧 !
𝗭 𝗞𝗜𝗟𝗞𝗢𝗠𝗔...

• 2023 miszmasz