Ember X

Okładka książki Ember X Jessica Sorensen
Okładka książki Ember X
Jessica Sorensen Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Death Collectors (tom 1) fantasy, science fiction
Death Collectors (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-04-20
2013-04-20
9781484020166
Ember
New Adult College Fantasy Paranormal Urban romance

Tą książkę pochłonełam w pare godzin, akcja nietuzinkowa, troche marne zakonczenie i tyle zagadek.

Książka nie należy do najfajniejszych. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Książka nie należy do najfajniejszych. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Nie sądziłam, że ta książka aż tak bardzo przypadnie mi do gustu. Zaczęłam ją czytać z pewnym oporem, ale skończyło się na tym, że poświeciłam jej całe niedzielne popołudnie.
Cóż, końcówka jak dla mnie niesatysfakcjonująca, więc mam nadzieję, ze doczekam się kontynuacji. :)

Bohaterowie są wyraziści i prezentują wiele odmiennych wartości. Owszem, momentami irytowałam się zachowaniem głównej bohaterki, ale ostatecznie mogę śmiało przyznać, że Ember zyskała moją sympatię....

Ciekawa książka z gatunku paranormal fiction. Amerykańskie miasteczko, w którym po przyjeździe dwóch obcych zaczynają w dziwnych okolicznościach ginąć ludzie. Ona - główna bohaterka jest wyraźnie ich celem. To, którego wybierze i rozwiązanie zagadki - dlaczego pozostawiam wam.

Paranormal romanse dla młodzieży. Coz nie jest zly, cos sie dzieje, tajmenica,jedna dziewczyna,dwuch przystojniakow,dziwna przyjaciolka, kostuch ,anioly smierci i dziwne sytuacje. Klimat ksiazki troche gotycki ,ponury,krwawy. bohaterowie dosc wyrazisci,ale jakos nie zachwycaja. To jest cos pomiedzy ''Szeptem'' A ''Krukiem''. gdybym byla nastolatka to dalabym 8-9 gwiazdek.

Polecam :D

Polecam :D

Dla dziewcząt 14-16 lat,nie polecam:mroczna,depresyjna,z jakąś obsesją w tle...może autorce potrzebna psychoterapia...

• 2015

Dodaj cytat z książki Ember X