Gorączka ciała

Bez tchu (tom 2)
literatura piękna
Magdalena Słysz
przyjaźń biznes seks zazdrość obsesja

Czytałam ją chyba z tydz. Pierwsza część jeszcze w miarę ale ta tragedia... Na siłę takie trochę przeciąganie wątków.
Nic specjalnego. Wg nie ciągnęło mnie do czytania jej.

Druga część trylogii, opowiada historię kolejnego z trójki przyjaciół, Jace który zakochuje się w Bethany prawie, że od pierwszego wejrzenia.
Niestety historia ta jest tak mdła i przeraźliwie słodka, że tego się nie da czytać. Jezus maria, facet, który lubi kontrolować, dominować a zachowuje się jak totalna cipa. No na Boga!! To było tak straszne, że aż niewiarygodne.

Nie...

kolejna część erotycznej przygody dla fanów takiej tematyki napewno się sprawdzi, lekka i przyjemna, zabawna i wciągająca.

Bardzo dobry romans/erotyk, czyta się przyjemnie i szybko, fakt główny bohater jest zbyt idealny, a "sceny" zbyt nierealne, ale w takich książkach nie chodzi o realizm, tylko o dobrą zabawę. No a to już na pewno znajdziemy w tej pozycji :P

Główna bohaterka jest osobą bezdomną - bohater bierze ją do mieszkania siostry, cały czas kupuje jej prezenty, zatrudnia ochronę i śledzi - robi jej awanturę choćby z powodu wyjścia z mieszkania. Uzależnia ja całkowicie od siebie, nie dając jej praktycznie innego wyjścia z sytuacji - czyli sypiaj ze mną albo znów wracaj do swojego nędznego życia. Nie stara się też jej...

Każde życie może być bajką o Kopciuszku :)

Niezła

druga część trylogi tym razem poświęcona drugiemu z trójki przyjaciół. Wolny strzelec lubiący trójkąciki tym razem zostaje trafiony strzałą amora...

Druga część trylogii "Bez tchu" jest dla mnie historią współczesnego Kopciuszka. Erotyzm przeszedł tu na drugi plan. W pierwszej kolejności odczuwam tu odwieczną potrzebę poczucia bezpieczeństwa i akceptacji Bethany. Z ciekawością sięgnę po trzecia część trylogii.

Na półkach: , , , ,

I. część była fajniejsza...
Jakby bardziej "realna"? Po przeczytaniu nastu pozycji - mam powoli dość, że zawsze zaczynają się miłością od pierwszego wejrzenia i happyendem na koniec ecch
mało życiowe? xD

Dyskusje