Ulubieniec narodu

George Bidwell Wydawnictwo: Śląsk Seria: Z medalionem powieść historyczna
Anna Bidwell
Śląsk
Henryk Jan Palmerston minister spraw zagranicznych premier królowa Wiktoria XIX wiek
powieść historyczna
Anna Bidwell
Z medalionem
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Warto przeczytać - jak większość biografii pióra Bidwella.
Nie jest to typowa biografia, suchy opis postaci i epoki - raczej opowieść o człowieku, jego zaletach i wadach oraz czasach, w których żył.
Bidwell nie stosuje schematu dobry/zły, nie dokonuje jednoznacznych ocen - i to właśnie przyciąga mnie do jego książek.

• Historia
  • Brytania