Until Fountain Bridge

Samantha Young Wydawnictwo: Online Cykl: On Dublin Street (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Online
On Dublin Street (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Żałuję, że Ellie i Adam nie dostali pełnej książki. Ich historia jest rewelacyjna i pełna emocji. Świetnie się czytało chociaż stanowczo za krótko.

Świetne dopełnienie "wbrew zasadom".

W pierwszym tomie serialu, o ludziach i wydarzeniach związanych z edynburską Dublin Street, u Ellie, przyrodniej siostry Bradena Carmichaela i współlokatorki jego ukochanej Joss, wykryto guza mózgu. Na szczęście okazał się niezłośliwą cystą i został operacyjnie usunięty, ale zanim to się stało rodzina i przyjaciele byli bliscy załamania. Był wśród tych osób najbliższy...

Krótka opowieść o Elle i Adamie;) szczerze to jak czytałam inne książki to nie spodziewałam się, że między tą dwójką AŻ tyle się działo;) a tu proszę;) warto przeczytać bo to doskonałe uzupełnienie jak dla mnie;) Polecam!

Na półkach: , , , ,

Przyjemnie się czyta historię Els i Adama :)

Fantastyczna. Wciąga, porywa i wzrusza. Chociaż wiedziałam jak się skończy z poprzedniej części i tak nie mogłam się oderwać. Zdecydowanie polecam.

Krótka, ale idealna :)
Bardzo brakowało tej części w której poznajemy dokładnie historię Ellie i Adama - to w zupełności wystarczy. Było o nich w każdej części przez co mogliśmy dowiedzieć się o nich co nieco, natomiast ta książka jest idealnym podsumowaniem ich związku :)

Uwielbiam tą serie

krótka historia związku, a właściwie początków Ellie i Adama. cóż, dowiadujemy się o jej chorobie i o tym, że są razem w "wbrew zasadom" ale co jest wcześniej? tego właśnie dowiadujemy. Ellie segreguje swoje pamiętniki, które chce przekazać swojej nowej szwagierce, aby ta miała podstawę do napisania swojej powieści, jednak sortowanie pamiętników zmienia się w rozmowę Adama...

Kolejna pozycja z serii ON DUBLIN STREET, którą czyta się bardzo przyjemnie i szybko.

• 2014
  • 2013