Życie bez pieczywa

Christian B. AllanWolfgang Lutz Wydawnictwo: MADA poradniki
MADA
poradniki

Na półkach: , , , ,

Wolfgang Lutz - jeden z prekursorów diety nisko-węglowodanowej. Stosował ten sposób żywienia jeszcze zanim Jan Kwaśniewski obwieszczał Polakom swoje rewelacje na temat diety tłuszczowej.
Polecam.

Od trzech tygodni jestem na diecie niskowęglowodanowej i czuję się znakomicie. Początkowo miałem zaparcie i zgagę ale już przeszło. Za wielki plus uważam brak głodu choć jem póki co max 1000 kcal dziennie. Wcześniej przeczytałem "the Ketogenic Diet" Lyle Macdonald'a i choć książki promują z grubsza tę samą dietę to są jednak bardzo różne. "the Ketogenic Diet" nie daje...

kilka dni temu zainteresowalam sie dieta bez chleba.powiem tak-ksiazka udowadnia mi to co od dawna przeczuwalam

• Zdrowie
  • Kulinaria
  • EpuB
  • Audiobook
  • Poradniki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Życie bez pieczywa