Adam Kulpaczyński Wydawnictwo: Poligraf zdrowie, medycyna
Poligraf
zdrowie dieta raw surowa
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta raw surowa

Książka wydana - jak rozumiem - za pieniądze autora rencisty. Sprawdził on na sobie wszystko, o czym pisze (często cytując innych autorów, którzy również nie byli teoretykami). Podziwiam kompetencje (szczerze, bez cienia ironii!).

Tezy dla wielu czytelników nie do przyjęcia (odżywiaj się przede wszystkim warzywami i owocami - żywymi, tj. nie przegrzanymi powyżej 50...

• Dietetyka-do kupienia
  • Z polecenia