Metody poszukiwania pracy - e-book

Anna Pasławska-Mioduszewska Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
poradniki
Złote Myśli

więcej Więcej

Garść praktycznych porad - zdjęcia Powsina. Szczypta porad - feng shui. Kryptoreklama - porady kulinarne. Kolejna, spora garść porad od praktycznych do kompletnie porąbanych (oddaj szpik) i zastanawiasz się czy z pomocą tej książki masz szukać pracy, czy zamierzasz napisać testament (w sumie co za różnica).

W końcu zastanawiasz się czy te 90 parę stron tekstu zawierało w...

• Pdf_mobi
  • Poradniki