Wielka przygoda Zygzaczka

Okładka książki Wielka przygoda Zygzaczka
Sue Mongredien Wydawnictwo: Papilon Seria: Klub Kociaków Słodziaków literatura dziecięca
literatura dziecięca
Klub Kociaków Słodziaków
Kitten Club. Ziggy's Big Adventure
Papilon
2010-01-01
2010-01-01
Justyna Rychlik

więcej Więcej

To też takie urocze było, jejku, ale ja kiedyś czytałam słodkie książki 😂

Książka, którą czytałam dwa razy. Bardzo dobra.

Idealna dla 6-cio letniego dziecka, które uwielbia kotki. Po prostu przygody kociaków.

Sue Mongredien to autorka dwóch serii - o Klubie Kociaków Słodziaków oraz o chłopcu, który uczył się magii. Na razie jednak postanowiłam zapoznać się z tą pierwszą.

Głównym bohaterem tej książeczki został Zygzaczek, kotek Róży. Był on kotkiem ciekawym świata i bardzo lubił się bawić. Nie mógł jednak jeszcze wychodzić na dwór, a gdy już była taka możliwość okazało się, że...

Wypożyczając tę książkę w bibliotece zastanawiałam się co zaciągnęła mnie do działu dla dzieci. Wybrałam dwie części ze względu na śliczne kotki na okładce, a przechodząc do fabuły.
Te książki opowiadają o sześciu dziewczynkach, które postanowiły założyć ,,Klub Kociaków Słodziaków" (nawa bardzo przesłodzona). Każda z nich ma małego kotka i często spotykają się razem. Ta...

Ta książka jest bardzo fajna i bardzo mi się podobała polecam ją przeczytać

Super książka dla kocimaniaków :-)

• >Powieści
  • W domowej bibliotece