Wielka przygoda Zygzaczka

Sue Mongredien Wydawnictwo: Papilon Seria: Klub Kociaków Słodziaków literatura dziecięca
Kitten Club. Ziggy's Big Adventure
Justyna Rychlik
Papilon
Kitten Club. Ziggy's Big Adventure
literatura dziecięca
Justyna Rychlik
Klub Kociaków Słodziaków

Książka, którą czytałam dwa razy. Bardzo dobra.

Idealna dla 6-cio letniego dziecka, które uwielbia kotki. Po prostu przygody kociaków.

Sue Mongredien to autorka dwóch serii - o Klubie Kociaków Słodziaków oraz o chłopcu, który uczył się magii. Na razie jednak postanowiłam zapoznać się z tą pierwszą.

Głównym bohaterem tej książeczki został Zygzaczek, kotek Róży. Był on kotkiem ciekawym świata i bardzo lubił się bawić. Nie mógł jednak jeszcze wychodzić na dwór, a gdy już była taka możliwość okazało się, że...

Wypożyczając tę książkę w bibliotece zastanawiałam się co zaciągnęła mnie do działu dla dzieci. Wybrałam dwie części ze względu na śliczne kotki na okładce, a przechodząc do fabuły.
Te książki opowiadają o sześciu dziewczynkach, które postanowiły założyć ,,Klub Kociaków Słodziaków" (nawa bardzo przesłodzona). Każda z nich ma małego kotka i często spotykają się razem. Ta...

Ta książka jest bardzo fajna i bardzo mi się podobała polecam ją przeczytać

Super książka dla kocimaniaków :-)

• W domowej bibliotece
  • Z dzieciństwa