Sekret Trufelka

Sue Mongredien Wydawnictwo: Papilon Seria: Klub Kociaków Słodziaków literatura dziecięca
Truffle's secret hideaway
literatura dziecięca
Justyna Rychlik
Klub Kociaków Słodziaków
koty literatura dziecięca

Książka opowiada o dziewczynce Małgosi i o jej kotku Trufelku. Razem mają wiele przygód. Więc .. jak kotek zniknął Małgosia była zawiedziona i starała się odzyskać kotka. Małgosia ma też klub który nazywa się "Klub kociaków słodziaków"
Ten klub założyła Lila, przyjaciółka Małgosi. W klubie występują przyjaciółki Małgosi Lila, Ania, Maja, Ela, Róża. Nie chciałabym Wam...

• Książki dla dzieci/młodzieżowe
  • Reread