Sekret Trufelka

Okładka książki Sekret Trufelka
Sue Mongredien Wydawnictwo: Papilon Seria: Klub Kociaków Słodziaków literatura dziecięca
literatura dziecięca
2013-01-01
Justyna Rychlik
koty literatura dziecięca

więcej Więcej

Książka opowiada o dziewczynce Małgosi i o jej kotku Trufelku. Razem mają wiele przygód. Więc .. jak kotek zniknął Małgosia była zawiedziona i starała się odzyskać kotka. Małgosia ma też klub który nazywa się "Klub kociaków słodziaków"
Ten klub założyła Lila, przyjaciółka Małgosi. W klubie występują przyjaciółki Małgosi Lila, Ania, Maja, Ela, Róża. Nie chciałabym Wam...

• Książki dla dzieci/młodzieżowe
  • Reread
  • Na półce
  • Czytam dzieciom
  • Klub Kociaków Słodiaków
  • Kiedyś ulubiona

Dodaj cytat z książki Sekret Trufelka