Mruczek. Kotek, który został sam w domu

Tina Nolan Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura dziecięca
Zielona Sowa
mruczek kot zwierzęta schronisko dom dla dzieci
literatura dziecięca
mruczek kot zwierzęta schronisko dom dla dzieci

Bardzo dobra, idealnie oddaje uczucia dzieci i zwierząt (Ewy i Karola, ale dziewczynka odgrywa większą i ważniejszą rolę). Raczej dla młodszych czytelników (do nich nie należę, ale bardzo dobrze było mi przenieść się tam, gdzie byłam młodsza i przypomnieć sobie te fantastyczne książki o dzieciach ratujących bezbronne i samotne zwierzątka).

Nie mam swojej ulubionej serii o zwierzętach, gdyż większość mi się podoba. Ta autorstwa Tiny Nolan na pewno zasługuje na uwagę czytelników, w tym i mnie.

Schronisko ,,Cichy kąt" postanowiło zorganizować dzień otwarty, na którym gościem specjalnym miał być znany pisarz. Przed oficjalną godziną rozpoczęcia miał rozdawać autografy. Niedługo przed planowanym dniem Jakub, syn...

bardzo ciekawa książka

Super książeczka! Naprawdę, warto ją przeczytać.

• Chcę w prezencie
  • Tina Nolan
  • Zwierzęta
  • Dziecięce
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Sprzedam

Dodaj cytat z książki Mruczek. Kotek, który został sam w domu