Nowy dom Imbirka

Okładka książki Nowy dom Imbirka
Sue Mongredien Wydawnictwo: Papilon Seria: Klub Kociaków Słodziaków literatura dziecięca
literatura dziecięca
2012-01-01
Justyna Rychlik
kot kociaki klub

więcej Więcej

Czytałam moim dziewczynkom. Miła historyjka o dziewczynce, która po przeprowadzce dostała od cioci kotka i poznała nowe koleżanki, które też dostały kotki (wszystkie od tej samej matki). Historyjka o pokonywaniu nieśmiałości, poznawaniu nowych przyjaciół, opiece nad zwierzątkiem. Sporo śmiesznych momentów.

Książka jest słodka. Podoba mi się ten kotek i jego imię ;)

Sue Mongredien to autorka serii Klub Kociaków Słodziaków, która liczy sobie już 10 tomów. Opowiada o 6 dziewczynkach oraz ich kociakach.

Ania trochę obawiała się przeprowadzki w nowe miejsce. Na szczęście rodzice pomyśleli o jej samopoczuciu i postanowili sprawić jej kotka, aby nie czuła się taka samotna. Na miejscu u ciotki, skąd pochodził kociak, spotkała jeszcze 5...

ta książka jest bardzo fajna

Bardzo słodka książka! Chętnie przeczytam więcej części serii.

• Z dzieciństwa
  • Do wymiany