Glitches

Marissa Meyer Wydawnictwo: Tor Books Cykl: Saga księżycowa (tom 0.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Tor Books
Cinder
Saga księżycowa (tom 0.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Cinder

Bardzo krótka książeczka, która opowiada o Cinder jak jako 11-letnia dziewczynka trafiła do nowego domu, taki prequel całej "Sagi Księżycowej", która trochę uzupełnia jej historię. Szkoda, że nie została połączona z pierwszą częścią.

Ciężko mi ocenić skoro liczy tylko ok. 15 stron, dlatego oceniłam na podstawie pierwszej części, która bardzo mi się spodobała i do której...

Ta mini książka nie zapada w pamięć, ale jako uzupełnienie sagi daje radę.

Na półkach: , , , ,

Chyba nigdy nie znienawidzę żadnej literackiej matki tak mocno, jak nienawidzę Adri.

• Chcę w prezencie
  • 2014