Harry Potter und die Kammer des Schreckens

J.K. Rowling Wydawnictwo: Carlsen Verlag Cykl: Harry Potter (tom 2) literatura dziecięca
Harry Potter and the Chamber of Secrets
literatura dziecięca
niemiecki
Klaus Fritz

Opinie [1 916]

Kolejna część Harrego Pottera już za mną. Była to niesamowita przygoda ze światem magii i czarów.

Moja pierwsza przygoda z Harrym Potterem niestety nie była za bardzo udana przez duże oczekiwania jakie miałam do tej książki,a wręcz mogę stwierdzić,że była totalnie nieudana,bo pierwsza część tej serii trafiła do listy najgorszych książek poprzedniego roku,ale mimo to postanowiłam po kilku miesiącach dać tej serii kolejną szansę i rozpocząć drugą przygodę. Ta część...

Na półkach: , , , ,

Tutaj pierwsze skrzypce gra tak naprawdę Ginny , która jest moją ulubioną żeńską postacią. Historia z bazyliszkiem , eliksir wielosokowy.... ahhh raj dla fanów fantastyki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety, w dużym stopniu jest to powtórka z tomu pierwszego, z kilkoma tylko zmianami. Ale i tak warto.

Jeszcze bardziej kocham świat Harrego Pottera niż poprzednio. Siedzę przy tych książkach prawie całe dnie. Warto. ♥️

CUDOWNE!
Zdecydowanie lepsze niż filmy!!!
Jestem po prostu oczarowana! :D

Jakoś nie przepadam za tą książką za bardzo. Moja najmniej ulubiona książka z całej serii i chyba wiele fanów się ze mną zgodzi. Fabuła jest dobra, postacie się rozwijają, ale jest jakiś haczyk, którego nie umiem zdefiniować.

#Twitteroweksiążkary

Zdecydowanie lepsza i bardziej dopracowana niż pierwsza część. Wątki, tempo akcji i mrok są wyraźnie odczuwane w trakcie czytania tej lektury. Polecam.

Cudowna książka, uwielbiam całą serię. Jest to druga część przygód Harry'ego Potter'a i myślałam, że będzie lepsza od poprzedniej, trochę się jednak zawiodłam, ponieważ okazała się trochę gorsza, ale nadal świetna. Autorka wciągnęła mnie w ten cudowny świat magii. Polecam przeczytać.

89 560
    22 843