The Taking

Okładka książki The Taking
Kimberly Derting Wydawnictwo: HarperTeen Cykl: The Taking (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
The Taking (tom 1)
HarperTeen
2014-04-29
Data 1. wydania:
2014-04-29
angielski
kosmici

Niezwykła i wciągająca historia. 16-letnia dziewczyna znika. Po 5 latach wraca.. nie postarzała się ani o dzień. Dla niej dzień jej zniknięcia to dzień wczorajszy. Wraca do domu... jej rodzice się rozwiedli, mama ma nową rodzinę, ojciec ma fioła na punkcie UFO a jej chłopak jest w związku z jej najlepszą przyjaciółką. Młodszy brat jej chłopaka zawraca jej w głowie, nachodzi ją pewien agent i wszędzie widzi dziwnego chłopaka.... Historia aż do ostatniej strony trzyma w napięciu. Jest po prostu niezwykła.

Dodaj cytat z książki The Taking