Ślubowanie

Kimberly Derting Wydawnictwo: Amber Cykl: The Pledge (tom 1) literatura piękna
Tytuł oryginału:
The Pledge
Data wydania:
2013-02-14
Data 1. wyd. pol.:
2013-02-14
Język:
polski
Wydawnictwo:
Amber
Tytuł oryginału:
The Pledge
Cykl:
The Pledge (tom 1)
Kategoria:
literatura piękna
Data wydania:
2013-02-14
Język:
polski
Średnia ocen
7,2 / 10
8 ocen 0 opinii

Oceń przeczytaną książkę
i
Dodaj książkę do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama

Książki autora

Reklama

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
7,2 / 10
8 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinie [112]

Sortuj:
733
156

Na półkach: ,

Jedynym minusem tej książki jest jej grubość. Zdecydowanie jest za cienka! Jak zaczęłam ją czytać to pochłonęłam ją w dwie godziny. I chcę więcej! Bohaterowie są bardzo dobrze zbudowani. Po prostu nie da się ich nie lubić. Oczywiście Charlie i Max to moje ulubione postacie chociaż Brooklynn też miała ten swój urok. ;) Zgadzam się z dopiskiem na okładce, że książka na pewno...

więcej Pokaż mimo to

150
61

Na półkach:

Szczerze powiem, że czuję totalny niedosyt.
Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce. W tym przypadku to miało znaczenie. Do przeczytania tej lektury skłoniło mnie jedno zdanie znajdujące się na okładce "Romantyczna powieść o przyjaźni i pierwszej miłości dla miłośników IGRZYSK ŚMIERCI i NIEZGODNEJ. Już wtedy wiedziałam, że to książka idealna dla mnie. Czemu mam...

więcej Pokaż mimo to

459
101

Na półkach: , ,

O dziwo bardzo dobrze bawiłam się przy tej książce. Sama do końca nie wiedziałam czego się spodziewać, ale i tak jestem zadowolona. Charlie nie wyróżnia się jakoś specjalnie osobowością, historia też nie jest nie wiadomo jak porywająca, jednak wciągnęła mnie i chętnie sięgnę po kolejne książki z serii.

Pokaż mimo to

Reklama
658
283

Na półkach:

(spoiler, spoiler) Nie podobała mi się ostatnia strona za bardzo przypominało Katarzynę Michalak, co dla mnie jest ogromnym minusem.

Pokaż mimo to

138
118

Na półkach:

Bajka dla młodszych czytelników o złej królowej i grupie nastolatków,która musi ją pokonać... niemniej jednak przyjemnie i szybko sie czytało ☺

Pokaż mimo to

628
182

Na półkach: ,

"Przysięga", to dystopia young adult, z elementami fantastyki. Miejscem akcji jest Ludania, kraj rządzony przez okrutną królową podzielony na kasty. Podział jest tak silny, że kasty mają nawet osobne języki, a osoba przynależna do niższej nie ma prawa znać języka klasy wyższej. Mamy również język uniwersalny dla wszystkich, który jest zarazem najniższy z języków i jedyny,...

więcej Pokaż mimo to

90
90

Na półkach:

Ostatnimi czasy zaczytuję się w książkach, które przedstawiają antyutopijny świat i właśnie taką książką jest „Przysięga”. Muszę przyznać, że autorka miała niesamowity pomysł na książkę i sumie udało jej się to zrealizować. Książka zaciekawiła mnie od samego początku. Akcja na samym początku jest znikoma. Dopiero pod sam koniec nabiera tempa i delikatnie nas zaskakuje....

więcej Pokaż mimo to

240
1

Na półkach:

niesamowicie wciągająca

Pokaż mimo to

125
50

Na półkach:

Wpadła w moje ręce przez przypadek, ale tego ani trochę nie żałuję. Strasznie mi się spodobała. Bardzo oryginalna. Polecam.

Pokaż mimo to

592
301

Na półkach: ,

Po książkę sięgnęłam, bowiem ktoś mi ją polecił. Dodatkowo na okładce zobaczyłam porównanie z "Igrzyskami Śmierci", a odczuwałam jakąś pustkę po skończonej serii, więc "czemu nie" - pomyślałam. I troszkę się zawiodłam.

Świat Ludani rządzi się swoimi prawami. Mamy w nim królową i poddanych. Poddani dzielą się na klasy społeczne. Brzmi znajomo? Powinno, bo społeczne klasy...

więcej Pokaż mimo to

Dyskusje

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    1 219
  • Przeczytane
    1 166
  • Posiadam
    226
  • Ulubione
    88
  • Chcę w prezencie
    29
  • Fantastyka
    25
  • 2014
    24
  • Teraz czytam
    22
  • 2013
    21
  • 2015
    13

Reklama
Reklama

Tu pojawią się rekomendacje dla ciebie

Aby zobaczyć rekomendacje oceń 30 książek w serwisie

Oceń

Wypożycz z biblioteki

Reklama

Cytaty

Kimberly Derting Przysięga Zobacz więcej
Kimberly Derting Przysięga Zobacz więcej
Kimberly Derting Przysięga Zobacz więcej
Więcej

Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd
zgłoś błąd