Idealna chemia

Okładka książki Idealna chemia Simone Elkeles
Okładka książki Idealna chemia
Simone Elkeles Wydawnictwo: Amber Cykl: Idealna chemia (tom 1) literatura piękna
Idealna chemia (tom 1)
Perfect Chemistry
Amber
2013-04-16
2013-04-16
2008-12-23
Marta Czub
miłość chłopak dziewczyna młodzież romans

UWIELBIAM ❣️

UWIELBIAM ❣️

Bardzo podobała mi się ta książka. Mimo. że nieco chaotyczna i niektóre wątki słabo rozwinięte, ale jak najbardziej na tak!

Może być, aczkolwiek sporo wątków słabo rozwiniętych. Budowane akcji o ile można to akcja nazwać, zostaje równie szybko rozładowane. Dość Przewidywalna bez większych polotów, wydaje mi się ze już czytałam podobna książkę.

Lubię tego typu książki, bo odrywają od rzeczywistości, ale w tej ubogie dialogi i zero akcji bardzo raziły. Po takiej średniej ocen za wiele się spodziewałam. Nie polecam szkoda czasu.

Jak dla mnie za mało tej chemii. Spodziewałam się ze strony jej środowiska więcej nacisków i piętnowania, a tymczasem autorka bardziej skupiła się na gangu. No i krótko się wzbraniali od tej miłości, obyło się bez większych dramatów. Trochę szkoda, bo liczyłam na duże emocje. Dla mnie za mało.

Przyzwoita, trochę przeciętniak, ale zasadniczo przyjemne w czytaniu, trochę powierzchowne i chaotycznie napisane.

Książkę szybko się czyta, motyw oklepany, a bohaterowie dosyć stereotypowi, ale mimo wszystko przyjemnie mi się czytało i nawet się wciągnęłam w tę historię.

Miałam wrażenie, że im bliżej końca, tym autorka chciała jak najszybciej pozamykać wątki i trochę końcówka była dla mnie od czapy. Szkoda, że motyw gangu został potraktowany po macoszemu i skrócony do granic możliwości.

Ogólnie mi się podobała, choć raczej do niej nie wrócę. Dobra na wieczór, dwa do przeczytania dla relaksu.

Super książka. Akcja szybko się toczy, ale nie cierpi na tym fabuła. Język prosty, bez niepotrzebnych zabiegów, postacie dobrze wykreowane, a sama historia zapiera dech w piersi. Ostatnie 10 stron czytałam ze łzami w oczach, żeby na końcu pozwolić im popłynąć:) cudne romansidło. Polecam

Strasznie mi się spodobała. Z pewnością ma w sobie to coś, ale jest trudna do kupienia.

Nie wiem, coś mi w niej nie pasuje. Jest to spoko rozrywka, ale zakończenie uhhh. Nie realistyczne moim zdaniem. Bardzo w stylu "Moje życie bez ciebie nie ma sensu". I okeeej, ale z drugiej strony znaliście się jakieś pół roku, a ty jesteś w stanie poświęcić dla niejdosłownie wszystko? Nie przekonuje mnie to

• 2015