Alchemia

Amanda Quick Wydawnictwo: Amber Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
Affair
9788325212032
Izabela Bukojemska
Love & Story
uczucie zagadka intryga

Typowy romans, przewidywalny. Lekko się czyta. Dość dużo erotyzmu.

Dobry sensacyjny romans historyczny. Polecam

To od tej książki zaczęła się moja krotka przygoda z dziełami Pani Quick. Choć nie jestem w stanie określić co dokadnie mnie rozśmieszyło, to jednak się uśmiałam. Pani Amanda pisze książki z dużym przymrużeniem oka i nie potrafię ich brać na poważnie.
Historia taka sobie, ale dwa główne charaktery są rozkosznie nieporadne :) Baxter boi się gorących uczuć i uważa się za...

Miła, lekka lektura. dość przewidywalna, choć z małym dreszczykiem. Bardzo spodobał mi się postać Charlotte. Jej odwaga, przenikliwość i zaradność przypadła mi do gustu. polecam.

W tej książce jest wszystko, co stanowi o niepowtarzalnym uroku romansów historycznych z rozwiniętym wątkiem kryminalnym autorki.

Przyjemny romans na pochmurny dzień.

Jak każdy romans by Amanda Quick - dobre, i jak każdy - inne od poprzednich. I to się chwali! Tym razem nie mamy do czynienia z obrzydliwymi bogaczami, ale z ludźmi bardziej zwykłymi i to też się chwali. Postać Baxtera - very nice! Fajny facet. Ona ujdzie. Tym razem to ten zły był nieziemsko przystojny... Dobre.

Ciekawa i intrygująca. Bardzo szybko się czyta, ponieważ jak najprędzej chce się dowiedzieć jak autorka rozstrzygła przedsięwzięcie. Niestety pod koniec miałam wrażenie, że wszystko za szybko poszło. Bohaterowie bardzo dobrze dobrani i wykreowani, co dodaje atrakcyjności opowieści.

Wciagajacy i pelen zawilych watkow romans historyczny.To jest to co lubie w ksiazkach ze sporo sie dzieje a w tle fajna milosc. Amanda potrafi zaciekawic czytelnika i wie co lubia kobiety.

Namiętność i intryga to zestawienie dominuje chyba we wszystkich książkach Amandy Quick.
Typowy odmóżdżacz, czyta się przyjemnie i szybko, ale równie szybko zapomina:)

• Romans historyczny
  • Romans