Tempting Rever

Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: Zorn Warriors (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781419964053
Science Fiction Romance Paranormal +18

W sumie już chyba pisałam, że ta seria nie jest dla wymagających czytelników. Typowe międzygalaktyczne romanse-erotyki średnich lotów. Ale dla lekkiej poprawy humoru całkiem dobre.
Tym razem kolejna para mężczyzny Zorn z ludzką kobietą. Troszkę inna historia. Brenda zostaje zabrana na Zorn przez jednego obcego, który traci życie. Przez to trafia do domu Rever'a - kolejnego...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Trzecia część serii o Zoriańskich wojownikach.
Dobry "chłop" Rever miał prawdziwego pecha, bo gdy wylądował natrafił na prawdziwą zdzirę, której nikt na Ziemi już nie chciał. Niestety ją zatwierdził wcześniej niż o tym pomyślał.
Brenda też miała pecha, bo facet, który zabrał ją na statek kosmiczny został zaciukany przez wrogich koszmitów. Zostaje ona oddana pod opiekę...

Lepsza część od poprzednich (pewnie dlatego, że bardziej skomplikowana) :)

Widać, że autorka z każdą książką się rozkręca;-) Podobają mi się nawiązania do poprzednich części. Jak zawsze książka mogłaby być dłuższa, ale i tak jest bardzo fajna;-)

Ta część jest zdecydowanie najlepsza jak do tej pory. Dużo się tu dzieje. Tina bardzo ubarwiła tą historię, pokazała, że nie zawsze jest tak słodko. Nawet ją polubiłam, dzięki niej było ciekawie.

Bardzo lubię książki tej autorki i trzeci tom tej serii mnie nie zawiódł.
Po ciężkim dniu pracy książka dostarczyła mi tego czego potrzeba do odprężenia i zapomnienia o codzienności - trochę humoru, miłości, sporo sexu i nieźle wymyślona historię.
Ucieszył mnie fakt, że będą kolejne tomy o tych wojownikach. Z wielką chęcią po nie sięgnę.

• Fantastyka
  • 2019