Kissing Steel

Okładka książki Kissing Steel Laurann Dohner
Okładka książki Kissing Steel
Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: Cyborg Seduction (tom 2) fantasy, science fiction
Cyborg Seduction (tom 2)
Ellora's Cave
2011-06-03
2011-06-03
9781419963094
Science Fiction Romance Paranormal +18

Kolejna książka z serii Cyborg Soduction pani Laurann Dohner.

Tym razem na tapetę trafiają Steel i Rena. On jest cyborgiem, ona ziemianką.
Jest emocjonująco, gdy kobieta decyduje się, że to właśnie Steel będzie idealny dla niej... Oczywiście w standardach bycia porwaną przez cyborgi.

Steel długo próbuje opierać się przyciąganiu i przywiązaniu do człowieka, jednak jej determinacja mają pozytywny skutek.

Uwielbia to jak Rena poradziła sobie z cyborgiem na początku - użycie kodu dezaktywującego było fajnym pomysłem. Całe późniejsze perypetie, pościg za nią, sprawa rozwiązania paktu... I spotkanie z matką po latach :)

Fajna akcja w stylu autorki ;)

Kolejna książka z serii Cyborg Soduction pani Laurann Dohner.

Tym razem na tapetę trafiają Steel i Rena. On jest cyborgiem, ona ziemianką.

Przeglądałam swoją biblioteczkę i natknęłam się na tą książkę. Kiedyś czytałam sporo takiej tematyki, a potem moim światem zawładnęli motocykliści :) Ciekawiło mnie czy będzie tak fajnie jak kiedyś i okazuje się, że było. Naprawdę podobało mi się zachowanie Steele'a i to jak traktował Rene. Wydawać by się mogło, że to nieczuły cyborg jednak pod wpływem Reny zaczął się zmieniać i okazywać coraz więcej uczuć. Ona za to była malutka, waleczna a przy tym wrażliwa i inteligentna. Chociaż nie pasowało mi czułe słówko jakim się do niego zwracała...Tak się mówi do kobiety a nie do mężczyzny (oczywiście nie powiem jakie, bo nie chcę spoilerować).Jedna rzecz szczególnie drażniła mnie u cyborgów - ich prawo i podejście do ludzi. W końcu nie każdy człowiek jest złem.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Druga część serii o blaszanych Romeach i ich Juliach.
Cyborg o imieniu Blacha odkrywa w sobie coś więcej niż śrubki i nakrętki. Podarowana mu ludzinka staje się czymś więcej niż wyposażeniem wnętrz.
Dużo scen, niesamowitych zwrotów akcji i wszystko kończy się happy endem.

Druga część serii o blaszanych Romeach i ich Juliach.
Dużo scen, niesamowitych zwrotów akcji i wszystko kończy się happy endem.

Książki Dohner zabierają czytelnika w świat humoru, wyobraźni i empatii. Polecam.

• Kosmici
  • Romans