Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.50 zł

literatura piękna

Oficjalne recenzje i

Żyć jedną połową serca…

Link do recenzji

Poziom Joudi Picoult trzyma zawsze. Można się spodziewać dylematów moralnych i ciekawej historii w tle. Tym razem równorzędnie pojawiła się historia wilków. W autorce lubię to, że zagłębia się w temat. Z kart wyłania się prawda, wiedza i zamysł.
W przedmiotowej powieści historia była ciekawa, acz trochę nadzwyczaj tajemnicza. To mnie nie przekonywało.
Zawsze jednak lubię...

Pozycja zainspirowana doświadczeniami Shauna Ellisa, który 2 lata żył w lesie z dzikimi wilkami. Nie tylko o tym jest ta książka, w zasadzie sama wilcza opowieść, to trochę bardziej tło zdarzeń, a na czele kroczy kwestia stanu wegetatywnego człowieka po wypadku oraz kwestia wyboru w sprawie eutanazji. Polecam fanom Picoult oraz osobom, które chcą co nieco dowiedzieć się o...

Książkę przeczytałam z wielkim zainteresowaniem. Jest taka szczera i autentyczna.
Sięgając po lekturę kierowałam się przede wszystkim poruszaną materią.
Problem eutanazji to temat trudny, kłopotliwy, bolesny i kontrowersyjny.

Autorka mnie nie zawiodła. Znalazłam to czego z reguły szukam oddając się czytaniu. Emocje , bo o nich mowa. Jestem rozbita i mam kłopoty w tak...

Jedna z najlepszych powieści które do tej pory czytałam. Czasami tak jest że w rodzinie musi dojść do Wielkiej tragedii żeby odbudować relacje i zacząć na nowo z sobą rozmawiać i odkrywać długo skrywane tajemnice. Bardzo podobały mi się opisy życia wilków.

Fragmenty o życiu dzikich wilków były super, ale prawie wszyscy bohaterowie mnie tak irytowali, że trochę zabrało mi to przyjemność z czytania

Jodi Picoult, mistrzowska jak zawsze :)

Książka dobra. Dodatkowy plus za wilki i przybliżenie ich zwyczajów.

Zdecydowanie jest to moja ulubiona książka Picoult i chyba jedyna, której akcja nie dzieje się na sali sądowej. WIlki i ich zwyczaje są dodatkowym atutem.

Ostatnio ciągle mi mało czytania. Mogłabym cały dzień spędzić nad powieścią i nadal nie mam dość. W niedzielę postanowiłam odkopać pożyczone książki i tak w moje ręce trafiła powieść "Pół życia". Trochę przypominała mi inny tytuł autorki, "Bez mojej zgody".

Luke Warren to wielki miłośnik wilków. Dla nich jest zdolny do każdego poświęcenia. Spędził z nimi nawet dwa lata w...

To książka o sztuce dokonywania wyborów. Tych najtrudniejszych, mających wpływ na resztę życia. Ta umiejętność jest wielowymiarowa, dotyczy różnych aspektów, różnych okoliczności. Pytanie brzmi: czym bohater kieruje się podczas podejmowania decyzji zmieniających życie. Pal licho jeśli chodzi tylko o niego samego. Tutaj w grę wchodzi rodzina, dzieci, więzi, które zrywane są...

1 804
    1 398