Pingwiny z Madagaskaru. Operacja: skrzydło

Okładka książki Pingwiny z Madagaskaru. Operacja: skrzydło
praca zbiorowa Wydawnictwo: Ameet Cykl: Pingwiny z Madagaskaru Seria: Nickelodeon literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2012-09-05
2012-09-05
32 min.
9788325311940

Zapewne każdy z Was oglądał bajkę "Madagaskar"? Więc na 100% pamiętacie też te cztery rewelacyjne pingwiny: Rico, Skippera, Kowalskiego oraz Szeregowego :) Tym razem mamy okazję zaprezentować Wam książeczkę właśnie o tych czterech wyżej wymienionych panach :)

Podczas pewnego popołudnia w nowojorskim zoo pingwiny postanowiły zapolować na wózek Pana z hot dogami. Niestety...

• Komiksy/Manga
  • Ameet