Etnografia wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej

Justyna Nowotniak Wydawnictwo: Impuls popularnonaukowa
978-83-7587-979-7
Impuls
etnografia socjologia pedagogika
popularnonaukowa
978-83-7587-979-7
etnografia socjologia pedagogika

Justyna Nowotniak jest naukowcem Uniwersytetu Szczecińskiego. Wizja etnografii wizualnej u Justyny Nowotniak ewoluowała od czasów magisterium. Autorka – Etnografia Wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej – przeszła od badania ukrytego programu szkolnego, przez ewaluacje, badanie biedy, badanie intymności szkolnej, po prezentowane w najnowszej książce badania...

Momentami trudna w odbiorze. Miałam okazję czytać wcześniejszą książkę autorki i muszę pochwalić zmianę stylu pisania, na bardziej przystępny (trzeba jednak podkreślić, że ktoś nie związany z pedagogiką czy naukami o człowieku może mieć niekiedy problem). Poruszone tematy, bo jest ich kilka , są bardzo ciekawe i w moim odczuciu nowatorskie, także metoda badawcza jaką jest...

• Naukowe

Justyna Nowotniak Etnografia wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej Zobacz więcej