Tarot apokalipsy. Magiczny romans mistrza i Magdaleny ku chwale Anioła

Okładka książki Tarot apokalipsy. Magiczny romans mistrza i Magdaleny ku chwale Anioła
Światosław NowickiMagdalena Walulik Wydawnictwo: Czarna Owca fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Czarna Owca
2011-04-01
2011-04-01

więcej Więcej

Szpetny gniot. Dobrze że zapłaciłam 4,90 a nie więcej. Dałam dwie gwiazdki chyba ze względu na grafiki, chociaż też są słabe, aczkolwiek lepsze od treści książki. Próbowałam przeczytać całość, ale nie dałam rady. Autor ma w czubie i tyle na temat.

Kupiłem tę książkę po czterdziestoprocentowej przecenie, ale zważywszy na treść aby było w pełni sprawiedliwie i reprezentatywnie rabat powinien wynosić co najmniej osiemdziesiąt procent.

Jeśli ktoś podobnie jak ja sięgnie po Tarot Apokalipsy z chęcią poczytania o Tarocie to się niestety zawiedzie. Trzeba naprawdę wiele wysiłku i cierpliwości by doszukać się...

W książce znajdziemy talię kart (grafiki) wizja autorstwa Światosława Nowickiego, grafika - Robert Sobota (rewelacyjny styl), karty zawierają obszerny i bardzo interesujący komentarz.

Książka, która powinna zainteresować każdego tarocistę,
nie, niekoniecznie tarocistę, raczej człowieka o "otwartym umyśle".

Tarot, to niezwykła talia kart. To wielka księga wiedzy i...

• U mnie na półce
  • Posiadam w swojej kolekcji :)
  • Stosik 2012-09÷12
  • Ezoteryka, okultyzm, filozofia, religia, tajemnica...
  • Magia
  • MUSISZ.

Dodaj cytat z książki Tarot apokalipsy. Magiczny romans mistrza i Magdaleny ku chwale Anioła