Wymyślony

2012-01-01
2012-01-01
978-83-7859-011-8
fantastyka umysł przyszłość Poznań manipulacja

Okładka książki Imaginarium Wielkopolskie 1/2022 Patryk Betliński, Kinga Chojnacka, Radomir Darmiła, Marcin Karaśkiewicz, Kamil Kwiatkowski, Radosław Olek, Jakub Pańków, Anna Pietrawska, Jakub Rabiega, Olaf Tumski
Imaginarium Wi... Patryk Betliński, K...

Dziwna, nietypowa - ale trochę jeszcze niedopracowana, ale dość ciekawa.

Dziwna, nietypowa - ale trochę jeszcze niedopracowana, ale dość ciekawa.

Powiedziałabym tak - na pewno pomysł bardzo ciekawy, natomiast ilość błędów - nie da się przed nimi ustrzec, ale tu wygląda tak, jakby nikt choćby śladowej korekty nie robił - dodatkowa gwiazdka za początek.

Niestety - nie jestem specjalną purystką językową, ale ilość błędów, literówek - brak jakiejkolwiek korekty - szkoda, bo początek zapowiadał się obiecująco - koniec już mniej. Słabo.

Po pierwsze w publikacji jest dużo błędów. W każdej są, ale w tej występują w takich ilościach, że zaczyna to przeszkadzać. Literówki, błędy gramatyczne, itd.
Jeśli zaś chodzi o samo opowiadanie, to pierwsza połowa była zdecydowanie lepsza od drugiej. Trupy w nadmiernej ilości - według mnie - często świadczą o tym, że autor nie wie co dalej począć z tak pięknie zapowiadającą się historią.

Dodaj cytat z książki Wymyślony