Dyskusje o książce Złoto czarownic

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI
15 godz. temu
Upchnąć jedną Panią na wielu okładkach, czyli o powielaniu
W sumie jak ładna okładka to mieć dwie (albo i więcej) takie same z różna treścią.
28 tyg. temu
Wymienię/sprzedam (marzec 2016)
Sprzedam (do każdej ceny są już wliczone koszty wysyłki!): Mrok. Powrót o zmierzchu. Uwięzieni - 15 zł NOWA! Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu - 25 zł Lalkarz: Odrzucenie - 25 zł Krew Aniołów - 23 zł 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca - 15 zł Magia - 12 zł W cieniu klątwy - 15 zł NOWA! Mroczny płomień - 15 zł NOWA! Nieposkromieni - 15 zł...
31932
8 lata temu
Filmowe okładki
Powtarzalność okładek bierze się właśnie z tego, że wydawnictwa zakupują gotowe szablony, bo wychodzi taniej niż robić nowe zdjęcie. Mnie też to strasznie irytuje, bo powiedzmy, że przeczytam którąś z tych książek i nie przypadnie mi do gustu, a widząc potem taką samą twarz na innej okładce mam od razu negatywne skojarzenia.
2095
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2013)
PILNIE SZUKAM TRYLOGII MILLENIUM! (NAJLEPIEJ NA WYMIANĘ, nie musza być wszystkie tomy)
20278
11 lata temu